Hakkımızda

Firmamız 1980 yılında Necati Uğurluay tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Güçlü Oyuncak, güvenilir, başarılı ve tercih edilen bir firma olarak oyuncak sektöründe ilk sıralarda yer almaktadır.

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunmak için sağlığa uygun ve kaliteli ürünler üreterek, EN71 standartlarına uygun CE sertifikalı geniş ürün portföyüyle hizmet vermektedir.

12.000 m2 üretim alanı üzerine kurulu fabrikamızda, müşteri memnuniyetini en üst seviyede gözeterek, gururla ülke ekonomisine yerli üretim ile katma değer sağlamaya devam ediyoruz.

40 yıldır yüksek kalite ile üretim yapmakta olan firmamız, okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarımızın fiziksel, zihinsel ve sosyal yönden gelişimleri için son teknoloji trendleri ile çalışmaktadır.

50’den fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, üretim sistemlerini dünya standartlarında tutmak için daima günümüz teknolojisi ile kendini yenilemektedir. Hedefimiz, yenilikçi ve çevreye duyarlı ürünlerimizle, tüm çocuklara ulaşıp, öncelikle onların sağlıklarını gözeterek yaratıcılıklarını geliştirmek, oynarken öğrenmelerini sağlamaktır.

Sürekli genişleyen ürün çeşitliliğimizle, çocuklarımız her zaman mutlu! 

Güçlü Oyuncak, her çocuğa uygun kamyon ve dozerler, traktörler, iş ve yol setleri, pusetler, çay ve mutfak setleri, mama sandalyeleri, ütü masaları, pota çeşitleri, bulmacalar, güçlü bloklar (dört boy), resimli ve harfli eğitici bloklar, kum ve deniz oyuncakları, el arabaları ve benzeri plastik oyuncakların yanında bisiklet, ilk arabam ve pedallı araba gibi çocuk gereçleri ile ürün çeşitliliğini sürekli genişletmektedir.

Markalar: Güçlü Plastik, Güçlü Oyuncak, Guclu Toys, Luckymoon, Hot Trucks, Selena, Little Champions, Cool Riders, Ground Machines, Learn for Fun, Block Land, Sun & Beach

Dünden Bugüne Güçlü Toys

1980
Güçlü Oyuncak Necati Uğurluay tarafından Erciyes Sanayi Sitesinde 50 m2’lik bir atölyede üretime başlamıştır.
1994
Güneşli’de Fabrika’da üretim başlamıştır.
2000
Tahtakale Şubesi’nde satışlara başlamıştır
2009
Beylikdüzü’ndeki 12.500 m2kapalı alan & 1.500 m2 açık alan Fabrikamızda üretim üretime devam etmektedir.
2015
İstoç şubesi faaliyete geçmiştir.
2020
Sektördeki 40. Yılını tamamlamıştır
2021
11 farklı marka ile 65 ülkeye ihracat yapmaktadır